kategorie

LEGO® City 60308 Pobřežní policie a jednotka hasičů

0% (0 hodnocení)
Skladem v Brně
999,00 Kč
ks
katalogové číslo: 60308
EAN: 5702016980554
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:825,62 Kč
cena vč. DPH:999,00 Kč
popis
Věk a zájmy
návody a videa
diskuze

Věk: 5+,297 dílků

Děti, které si potrpí na akční hraní, si stavebnici Pobřežní policie a jednotka hasičů (60308) od LEGO® City nade vší pochybnost zamilují. Prémiová sada kombinující 2 populární řady LEGO City nabízí policejní stanici, policejní vrtulník, motorový člun zloděje a hasičskou loďku, která skutečně pluje na vodě. A aby zábavě nestálo vůbec nic v cestě, najdou děti v krabici také 4 minifigurky, včetně hrdiny Toma Bennetta ze seriálu LEGO City Dobrodružství!Perfektní pro děti ve věku od 5 letSoučástí je tištěný návod a pokyny Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S těmito interaktivními pokyny, které obsahují úžasné nástroje přibližování a otáčení, se malí stavitelé co nevidět stanou opravdovými mistry!Úžasný svět LEGO CityStavebnice LEGO City přinášejí nekonečné herní možnosti v podobě realistických modelů a inspirativních postav. Ať už se děti budou věnovat chytání zločinců nebo hašení požárů, ocitnou se ve středu akce a stanou se na chvíli hrdiny všedního dne. Navíc přitom budou formou hry rozvíjet klíčové dovednosti pro život.
• Prémiová stavebnice Pobřežní policie a jednotka hasičů (60308) obsahující více modelů uvede děti do světa plného akce, realistických vozidel a inspirativních postav, které podněcují ke kreativnímu hraní.
• Co se ukrývá v krabici? Vše, co děti potřebují k sestavení policejní stanice, policejního vrtulníku, hasičské loďky, únikového motorového člunu zloděje, ale také 4 minifigurky včetně Toma Bennetta z LEGO® City TV.
• Děti se mohou plavit v požárnickém člunu po vodě, uhasit pomocí hasicího přístroje plameny v podobě LEGO® dílků a vymýšlet si strhující policejní a hasičské příběhy s inspirativními minifigurkami.
• Působivá stavebnice poslouží jako dárek k Vánocům, narozeninám nebo jakékoli jiné příležitosti pro fanoušky seriálu LEGO® City Dobrodružství a pro děti od 5 let, které si rády hrají na hrdiny.
• Policejní stanice měří přes 23 cm na výšku, 12 cm na šířku a 10 cm na délku. Hasičský člun má přes 9 cm na výšku, 19 cm na délku a 8 cm na šířku.
• Nejsou zapotřebí žádné baterie. Tato LEGO® stavebnice je poháněna pouze dětskou představivostí.
• Samozřejmostí je tištěný návod a pokyny Instructions PLUS, které jsou k dispozici v rámci bezplatné LEGO® aplikace s návody na stavění. Během stavění lze využít i nástroje pro přibližování, otáčení a vizualizaci modelů.
• Stavebnice řady LEGO® City zaujmou budovami se spoustou funkcí, realistickými modely vozidel a inspirativními postavami, které nabízejí hodiny kreativní stavitelské zábavy a dobrodružství na základě scénářů z reálného života.
• Všechny LEGO® kostky a dílky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a aby se s nimi dobře hrálo – a to již od roku 1958.
• Sady od LEGO® City procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní standardy.
Věk05+
Oblast zájmuVozidla / Záchranáři
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal