kategorie

LEGO® Minecraft® 21242 Aréna v Endu

0% (0 hodnocení)
Momentálně vyprodáno
480,00 Kč
katalogové číslo: 21242
EAN: 5702017415673
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:396,69 Kč
cena vč. DPH:480,00 Kč
katalogová cena:599,00 Kč
sleva:119,00 Kč (19.87%)
popis
Věk a zájmy
návody a videa
diskuze
Epické bitvy v parádní aréně Minecraft®

Epické bitvy v parádní aréně Minecraft®

S touto praktickou sadou zažijí hráči Minecraft® bitvu ve slavné Aréně v Endu mezi Bojovníkem z Endu s dračím lukostřelcem.

Střet dvou hráčů

Střet dvou hráčů

Hráči se utkají v aréně, zatímco na ně padá láva seshora a zároveň se jim odkrývá lávové jezírko pod nohama.

LEGO® Minecraft® Aréna v Endu

Připravte se na bitvu

Připravte se na bitvu

Bojovník z Endu a dračí lukostřelec mají brnění a zbraně.

Vystřelte lávu

Vystřelte lávu

Střílejte bloky lávy z úst sochy draka Endera.

Odhalte podzemní nebezpečí

Odhalte podzemní nebezpečí

Otevřete podlahu a odhalte lávu pod nohama soupeřů.

Vstupte do nového světa stavění

Vstupte do nového světa stavění

Stavitelé mohou přibližovat, otáčet a sledovat svůj pokrok pomocí zábavné a intuitivní aplikace LEGO® Builder.

Reálný Minecraft na hraní i na výstavku

Reálný Minecraft na hraní i na výstavku

Hráči budou při poznávání nekonečných nápadů v této praktické sadě potřebovat všechny své dovednosti ze světa Minecraft®.

Věk: 8+, 252 dílků

 "Těžko si lze představit dobrodružnější bitvy v říši Minecraft® než ty, které hostí Aréna v Endu (21242) od LEGO® Minecraft. Hráči od 8 let budou muset zapojit všechny své dovednosti, aby dokázali v tomto zábavném a akčním modelu přežít. Dobrodružné souboje hráčů Hráči Minecraftu proti sobě postaví bojovníka z Endu a dračího lukostřelce v legendární aréně v Endu. Oba protivníci jsou vybaveni brněním a zbraněmi, ale pokud chtějí přežít, budou se muset vypořádat i s dalšími nástrahami. Stačí aktivovat odpalovač a z tlamy sochy draka Ender tyčící se nad arénou začnou létat bloky lávy. Když se rozestoupí pohyblivá zem, objeví se bojovníkům pod nohama lávové jezírko. Další herní možnosti jsou inspirovány 2 populárními moby z prostředí Minecraftu – endermanem a shulkerem – a také dobře známými doplňky ze hry, včetně zlaté mrkve a lektvaru. Pro ještě více digitální zábavy je zde aplikace LEGO Builder, která nabízí intuitivní nástroje přibližování a otáčení, aby si děti mohly při stavění svůj model vizualizovat.""• Akční aréna z říše Minecraft® umožňuje přímé souboje hráčů • Nechybí bojovník z Endu a dračí lukostřelec, ale ani mobové enderman a shulker • Hráči se utkají v prostředí, kde na ně seshora padá láva a pod nohama jim vře lávové jezírko • Dárek k narozeninám, Vánocům nebo k jakékoliv jiné příležitosti pro hráče Minecraftu od 8 let • Měří přes 13 cm na výšku, 17 cm na šířku a 13 cm do hloubky • Aplikace LEGO® Builder s návody na stavění zaujme intuitivními funkcemi přibližování a otáčení • Stavebnice LEGO® Minecraft® nabízejí hráčům originální způsob, jak si užít oblíbenou videohru • Kostky LEGO® splňují nejvyšší oborové standardy kvality • Stavebnice LEGO® vyhovují přísným globálním bezpečnostním normám"

Věk08+
Oblast zájmu Gaming
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Pro hladký průběh Vašeho nakupování používáme tzv. cookies. Díky nim si pamatujeme, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty, jestli jste přihlášeni a podobně. Pomáhají nám také v analýzách, které používáme k dalšímu zlepšování našeho eshopu a vyhodnocování reklamních kampaní.

Potřebujeme ale váš souhlas s jejich zpracováváním.

 

Přijmout vše
Nastavení