kategorie

LEGO® Architecture 21058 Velká pyramida v Gíze

0% (0 hodnocení)
Momentálně vyprodáno
3 199,00 Kč
katalogové číslo: 21058
EAN: 5702017152349
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:2 643,80 Kč
cena vč. DPH:3 199,00 Kč
katalogová cena:3 829,00 Kč
sleva:630,00 Kč (16.45%)
popis
Věk a zájmy
návody a videa
diskuze

Věk: 18+, 1476 dílků

 

Postavte si jeden z divů světa

Postavte si jeden z divů světa

Přeneste se do starověkého Egypta a postavte si výstavní model Velké pyramidy v Gíze z kostek LEGO®.

Odhalte všechna tajemství

Odhalte všechna tajemství

Zvedněte vrchní část a odkryjte systém, o kterém se domníváme, že sloužil k přesouvání velkých kamenů při stavbě pyramidy.

LEGO® Architecture Velká pyramida v Gíze

Scéna ze starověkého Egypta

Scéna ze starověkého Egypta

Postavte si model, který znázorní, jak mohlo vypadat okolí.

Nil

Nil

Přidejte feluku (starověkou loď) z kostek LEGO®.

Důmyslný průřez

Důmyslný průřez

Vytvořte hlavní tunely a komnaty Velké pyramidy.

Pyramida se vším všudy

Pyramida se vším všudy

Tento model je dodáván se srozumitelným návodem a můžete jej spojit s druhým modelem (prodáváno samostatně) a vytvořit celou pyramidu.

Kousek pro milovníky historie

Kousek pro milovníky historie

Výstavní model měří přes 35 cm na šířku a potěší všechny milovníky architektury, historie a cestování.

 "Podnikněte nápaditou výpravu do 26. století před n. l. a zažijte na vlastní kůži stavbu jednoho ze sedmi starověkých divů světa s modelem Velká pyramida v Gíze (21058) od LEGO® Architecture. Sestavte si nádherný, detailní průřezový model Velké pyramidy a odhalte hlavní chodby a komory i systém, díky kterému mohlo být možné přepravovat obrovské kamenné bloky. Představte si, jak tato oblast v blízkosti Nilu vypadala v dobách starověku, a dotvořte dílo pomocí 2 menších pyramid, 2 pohřebních chrámů,sfing, obelisku a dalších autentických prvků. Kreativní zábava Stavění bude hračka díky jednoduchému návodu. Výsledný model lze spojit s druhou částí pyramidy (prodává se samostatně) a dotvořit tak kompletní div světa. Speciální dárek Tato sběratelská stavebnice je součástí řady modelů LEGO Architecture pro dospělé kreativce. Jedná se o parádní odměnu, kterou můžete potěšit sami sebe, nebo úžasný dárek, který zaručeně nadchne každého znalce architektury či historie nebo nadšeného cestovatele." "• Sestavitelný model Velké pyramidy v Gíze z dob starověku • Průřezový model nabízí pohled do chodeb a komor pyramidy • Postavte si okolní prostředí, jak mohlo vypadat v dobách starověkého Egypta • Tip na dárek pro milovníky architektury, historie a cestování • Lze spojit s druhou částí (prodává se samostatně) a získat tak model celé pyramidy • Stavebnice se 1476 dílky nabízí pohlcující a obohacující stavitelský zážitek • Brožurka s návodem a informacemi o vzniku modelu LEGO® • Součást kolekce stavebnic LEGO® pro dospělé, kteří mají rádi kreativní projekty • Prémiové kostky LEGO® umožňují snadné a spolehlivé spojování • Kostky a dílky LEGO® splňují přísné bezpečnostní normy"

Věk18+
Oblast zájmuDomy
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Pro hladký průběh Vašeho nakupování používáme tzv. cookies. Díky nim si pamatujeme, co máte v košíku, jak máte seřazené a vyfiltrované produkty, jestli jste přihlášeni a podobně. Pomáhají nám také v analýzách, které používáme k dalšímu zlepšování našeho eshopu a vyhodnocování reklamních kampaní.

Potřebujeme ale váš souhlas s jejich zpracováváním.

 

Přijmout vše
Nastavení